таг: Еплгејт

Кристина Еплгејт поради мултиплекс склероза се здебелила 18 килограми и оди...

0
Познатата холивудска актерка Кристина Еплгејт раскажала во интервјуто за „Њујорк тајмс“ за својот здравствен проблем со кој се борат многу луѓе ширум светот....