таг: документарната

Гласини од Нетфликс: Пристигнува реално шоу за Хари и Меган?

0
СЕ започна со документарната серија на Нетфликс, но вистинската прашина се крена по објавувањето на мемоарите Spara, а сега се шпекулира дека Хари...