fbpx

таг: читање

Сурфањето на Интернет и читањето лоши вести му штети на нашето...

0
Експертите веруваат дека прекумерното читање лоши вести може да биде деструктивно за нашето здравје, и физичко и ментално, пишува The Guardian. Не недостасуваат...