fbpx

таг: Беатрис

Ова е најмистериозната членка на кралското семејство: Голем срам и го...

0
Принцезата Беатрис од Јорк, според мислењето на многумина, е најмистериозната членка на британското кралско семејство. Таа често трпела разни хирови на нејзините...