fbpx

таг: „база

Ракетен напад врз американска воена база во Сирија, нема жртви

0
Два проектила беа испукани врз американска патролна база во североисточна Сирија, но нема повредени или...

Основана „база на податоци“ за лошите екс момчиња

0
Американка создаде „база на податоци“ за „лошите поранешни момчиња“, во која жените ќе може да ги споделат своите лоши искуства со мажите од...