fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: 38годишна

Хорор во Грција: Тело на исчезната жена е пронајдено во куфер

0
Телото на 38-годишна жена од Кина, која исчезна на 17 октомври, беше пронајдено во куфер во селото Вилија, северозападно од Атина, соопшти полицијата....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави