fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 37ма

Во Владата задоволни од реализацијата на инвестициите кои во голем дел...

0
На денешната 37-ма владина седница, пред преминувањето на точките од дневниот ред, министерот за финансии Фатмир Бесими ги информираше членовите...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави