fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: 37годишна

ФОТО | Погледнете како изгледа популарната Хурем Султан во 8-от месец...

0
Прекрасната 37-годишна турска актерка Мерием Узерли која стана позната по нејзината улога во хит-серијата „Величествениот“, каде што ја толкуваше улогата на Хурем...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави