таг: 34годишниот

Јан Зомер е замената на Нојер на голот на Бајерн Минхен

0
34-годишниот швајцарски голман Јан Зомер ќе го замени Мануел Нојер (повреден) во Баерн Минхен. Веста денеска ја...

Еден од најдобрите боксери во светот зеде пушка и униформа и...

0
Еден од најдобрите светски боксери, 34-годишниот Василиј Ломаченко, се приклучи на одбраната на Украина од руските напади...

Во Софија осуден мажот кој на интернет објави недолични коментари за...

0
Окружниот суд во Софија денеска го осуди 34-годишниот С.Б. на 4 месеци условна затворска казна, која ќе биде ефективна доколку стори...