таг: 30годишниот

Застрелан шетачот на кучињата на Лејди Гага

0
30-годишниот Рајан Фишер кој бил задолжен за шетање на кучињата на Лејди Гага во Лос Анџелес, во средата вечерта во бил застрелан...