fbpx
3 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: 27000

Ниту полицискиот час не го запира ширењето на вирусот, нови 27.000...

0
Во Франција се регистрирани безмалку 27.000 случаи на коронавирус, што е најголем дневен скок на бројот на пациенти за еден ден од средината...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
75 %
3.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави