fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: 25дневна

Либан повторно „заклучен” наредните 25 дена

0
Во Либан денеска е воведена 25-дневна блокада низ целата земја за да се ограничи ширењето на коронавирусот. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави