fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: 24часа

Во Грција починаа 98 лица и се регистрирани 1.240 нови случаи...

0
Во изминатите 24-часа во Грција повторно е регистриран зголемен број смртни случаи од Ковид-19, починаа 98 лица, а заразени се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави