fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: 2053

Силен земјотрес вечерва ја погоди Турција- еве ги деталите (ФОТО)

0
Во 20.53 часот по наше време Турција беше погодена од земјотрес со јачина од 4,7 степени според Рихтер. Според податоците на Европскиот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави