fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 2003

Пред една година го „бркаше“ Меси за фотографија, а денес тие...

0
Илаикс Мориба, фудбалер роден 2003 година, играше во почетниот состав на Барселона. Мориба беше стартер...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави