fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: 20ти

ФБИ предупреди за нови вооружени протести во Вашингтон

0
Како наближува инаугурацијата на 20-ти јануари на новоизбраниот американски претседател Џо Бајден се зголемува и обезбедувањето во Вашингтон. Ова повеќе поради предупредувањето од...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави