fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 138000

Во Велика Британија за една недела против Ковид-19 се вакцинирале скоро...

0
Скоро 138.000 луѓе во Велика Британија се вакцинирале против коронавирусот за една недела, соопшти денеска Владата во Лондон. Пред една недела, Велика...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави