fbpx

таг: 10000

Бонучи направи инцидент, казнет со 10.000 евра (ВИДЕО)

0
Фудбалерот на Јувентус Кристијан Бонучи  е казнет со 10.000 евра поради инцидентот на натпреварот од Суперкупот на Италија помеѓу „старата дама“ и Интер....

Филипче: Останати се уште 10 илјади вакцини за прва доза и...

0
Има помалку од 10.000, а ако се вакцинира со побрзо темпо како што беше случај пред една недела, овие дози може да се...