fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: 10ти

Пет години од смртта на музичкиот гениј Дејвид Боуви: Можеби го...

0
Овој 10-ти јануари навршуваат пет години од смртта на Дејвид Боуви. Неговата музика и неговиот стил остануваат незаборавени засекогаш, пишува DW. ...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави