fbpx

таг: „Џуманџи“

Личниот асистент го ограбил Кевин Харт за 1,2 милиони долари: 17...

0
Ѕвездата од филмот „Џуманџи“ бил жртва на измама во вредност од 1,2 милиони долари… Личниот асистент и купувач на...