таг: Џонас

Пријанка Чопра прозборе за првата средба со нејзиниот сопруг: Искрено, ме...

0
Пријанка Чопра (38) и Ник Џонас (28) ја прославија својата втора годишнина од бракот во декември. Индиската актерка и Мис...