fbpx

таг: Џејмс

ВИДЕО: Дали Роналдо заслужи исклучување за овој ДИВЈАЧКИ старт против Њукасл?

0
Манчестер Јунајтед одигра фрустрирачки натпревар на „Сент Џејмс“ Парк и на крај запиша само реми кај Њукасл Јунајтед. Кристијано Роналдо го искажа...

Леброн Џејмс го престигна Коби Брајант и се искачи на врвот...

0
Кошаркарот на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс се искачи на врвот на листата по поени во историјата на НБА-натпреварите играни на Божик. ...

Кралот го победи коронавирусот! Леброн Џејмс се враќа за дербито во...

0
Најдобриот кошаркар на Лос Анџелес Лејкерс Леброн Џејмс се враќа во тимот по двата негативни теста на корона вирусот. – Џејмс беше...

Леброн позитивен на коронавирусот, НБА воведува драстична мерка

0
Леброн Џејмс е надвор од тимот на Лејкерс и влезе во здравствен безбедносен протокол поради коронавирусот, јавуваат американските медиуми. Според новите правила...

Леброн смета дека не треба да биде суспендиран

0
Ѕвездата на Лејкерси, Леброн Џејмс, ја коментираше одлуката на НБА да го суспендира на еден натпревар поради инцидентот со центарот на Детроит пистонс,...

Леброн се обиде да стапи во контакт со Стјуарт за да...

0
Кошаркарот на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс се обидел да стапи во контакт со центарот на Детроит, Исаја Стјуарт за да се извини...

ХАОС ВО НБА: Леброн исклучен поради удирање со лакт на Стјуарт...

0
Првата ѕвезда на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс беше исклучен ноќеска на натпреварот со Детроит. Џејмс на девет минути до крајот на третата...

Ќе се врати ли Леброн Џејмс во петок во тимот против...

0
Првата ѕвезда на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс може да се врати во тимот против Бостон на 19 ноември, објави на Твитер инсајдерот...

Лили Џејмс како вистинска двојничка на Памела Андерсон во познатиот црвен...

0
Актерката Лили Џејмс ја игра улогата на Памела Андерсон во серијата „Pam and Tommy“, а Себастијан Стен го игра нејзиниот поранешен сопруг...

Трансформацијата за која сите зборуваат: Лили Џејмс и Себастијан Стен ќе...

0
Актерите Лили Џејмс и Себастијан Стен, за новата серија „Пем и Томи“, се трансформираа во познатиот пар од 90-тите години, Памела Андерсон...