fbpx

таг: Јовович

Мила Јовович го прослави 45-от роденден: Актерката се огласи од Холивуд...

0
Светски познатата актерката Мила Јовович, која се прослави со улогата во познатиот филм „Петтиот елемент“, го прослави својот 45-ти роденден, а по тој...