fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Ѓубре

Виц на денот: Спремен

0
– Ѓубре едно, не можам да поверувам, дека си бил кај проститутка…– Епа ти кога не даваш…– А ти што не кажеш...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави