таг: Штајнфелд

Лидија Вукичевиќ со скандалозна изјава за случајот Штајфелд-Лечиќ: Како мене никој...

0
Случајот со актерката Данијела Штајнфелд, која го обвини својот колега Бранислав Лечиќ за сексуално злоставување, ја разбранува Балканската јавност. А деновиве српската...

По сериозното обвинение се огласи и актерот: Даниела Штајнфелд го обвини Бранислав...

0
Актерката Даниела Штајнфелд (37) открила пред Вишото јавно обвинителство дека српскиот актер, режисер и поранешен министер Бранислав Лечиќ, е мистериозниот моќен човек...