fbpx

таг: шпекулации

Ферари и официјално: Васер седнува на местото на Биното

0
Ферари ги потврди медиумските шпекулации дека Фред Васер ќе биде новиот шеф на тимoт. Французинот вчера објави...

Ливерпул и Клоп импресионирани од играчот на Милан

0
Последните шпекулации во англиските медиуми велат дека италијанецот Сандро Тонали, е на врвот на листата на желби...

Најава за очајнички потег на Барса: Стигнува играчот кој играше за...

0
Во морето шпекулации на последниот ден од јануарскиот преоден рок, излезе веста дека Барселона е заинтересирана за аргентинскиот репрезентативец и член на ПСЖ,...

Новата објава на Роналдо го „откри“ неговиот клуб за новата сезона?

0
Постојат многу шпекулации за заминувањето на Кристијано Роналдо на крајот на сезоната од Јувентус. Наводно...

Реал Мадрид го сака назад Роналдо

0
Постојат многу шпекулации за иднината на Кристијано Роналдо. Од елиминацијата на Јувентус во Лигата на...