таг: Шпекулациите

Ништо од враќањето во Барселона: Меси има други планови за иднината

0
Пред неколку дена се појавија шпекулациите дека Лионел Меси ќе се врати во Барселона, откако лани го...

Тони Симиќ и Ѓорѓи Чековски и натаму ќе го водат Работнички

0
Скопскиот кошаркарски тим Работнички остро ги демантираше шпекулациите на дел од медиумите дека ќе се раздели со предводниците на екипата, Тони Симиќ...

Кек останува селектор на Словенија до 2024

0
Наспроти шпекулациите дека би можел да седне на клупата на хрватскиот шампион Динамо Загреб, 60-годишниот фудбалски стратег Матјаж Кек го продолжи договорот со...

Рамос не планира да ја заврши кариерата ниту да го раскине...

0
Агентот на Серхио Рамос ги демантира шпекулациите дека фудбалерот ќе го раскине договорот со Пари Сен-Жермен. Братот и агент на дефанзивецот на...

Шпекулациите за (не)стабилноста на банките не е во ничиј интерес, сметаат...

0
Шпекулациите во врска со ликвидноста на банкарскиот сектор и дел од банките не се во ничиј интерес...