таг: шоумен

ФОТО | Игор Џамбазов со прашање до своите фанови: Че се...

0
Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот инстаграм – профил сподели фотографија со неговиот лик, но преработена во стилот на познатиот...