таг: Шон

Шон Дајш ќе биде новиот менаџер на Евертон

0
Англискиот стручњак Шон Дајш ќе биде новиот менаџер на Евертон, кому му претстои тешка битка за опстанок...

Стифлер од „Американска пита“ открива колку пари добил за улогата: „Тогаш...

0
,/center> АКТЕРОТ Шон Вилијам Скот, кој се прослави со улогата на Стив Стифлер во Американската пита, откри дека за...

ФОТО: Дали актерот се запуштил или е само поспан? Шон Пен...

0
Американскиот актер и продуцент Шон Пен (60) беше уловен на улиците во Лос Анџелес во прилично неуредно издание, по што фановите се...

Паф Диди ги плаќа сметките на семејствата погодени од коронавирусот

0
Раперот Шон Комбс, попознат како Паф Диди, ја покажа својата хумана страна и им помагаше на луѓето кои беа финансиски погодени од...

ВИДЕО+ФОТО | Славниот рапер за 80-от роденден на својата мајка ѝ...

0
Раперот Паф Деди (Шон Комбс) на својата мајка Џенис за 80-от роденден ѝ подари еден милион долари и луксузно црно Бентли…...