fbpx

таг: „шокантната

Како се случила несреќата во која актерот Болдвин уби колешка и...

0
По шокантната вест дека холивудскиот актер Алек Болдвин со пиштол ја убил директорката на фотографија,...

Кан го прокоментира преминот на Меси во ПСЖ: Дали мислите дека...

0
За „шокантната вест“ и трансферот на Лионел Меси од Барселона во ПСЖ, зборуваше и Оливер Кан, легендарниот голман кој сега ја држи позицијата...