fbpx

таг: шминкер

Јутјуб ѕвездата Џејмс Чарлс повторно обвинет за испраќање несоодветни содржина со...

0
Јутјуберот и шминкер Џејмс Чарлс повторно се најде во скандал откако неколку малолетници го обвинија за несоодветни пораки со сексуална конотација. Тој...