таг: шестото

Официјално: Грозданоски во одбраната на „романтичарите“

0
Работнички го доведе и шестото засилување во зимскиот преоден рок. Нов член на клубот е Христијан Грозданоски, искусниот дефанзивец кој доаѓа...