fbpx

таг: Шварценегер

(ВИДЕО) Хаос во Лос Анџелес: Шварценегер помина на црвено и предизвика...

0
Актерот и политичар Арнолд Шварценегер доживеа сообраќајна несреќа во Лос Анџелес, потврди неговиот портпарол. Локалната полиција соопшти дека четири возила...

ВИДЕО: Ќерката на Шварценегер откри дека била зависник од таблети

0
Режисерката Кристина Шварценегер, најмладата ќерка на актерот и поранешен гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер, зборуваше за својата борба со хиперактивноста што ја...