fbpx

таг: Шајк

ФОТО+ВИДЕО | Ирина Шајк позираше топлес и ги остави фановите без...

0
Познатата руска манекенка Ирина Шајк неодамна повторно ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. ...

Ирина Шајк позираше во проѕирно боди: Фотографиите оставија многу малку простор...

0
Ирина Шајк ги почасти своите фанови на Инстаграм со фотографии на кои позира во проѕирно боди кое остава многу малку простор...

Ирина Шајк прозборе за заедничкото старателство на нивната ќерка со Бредли...

0
Славниот руски модел Ирина Шајк иако ретко открива за нејзиниот приватен живот, во своето ново интервју за магазинот „Elle“ се осврна на...

Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години видени повторно...

0
Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години, вчера биле видени заедно во автомобил во Њујорк, пишува „Daily Mail“. ...

Роденденска прослава: Сега знаеме од  кого  Ирина Шајк ја наследила убавината

0
Ирина Шајк очигледно знае да постигне рамнотежа меѓу мајчиството, работата и времето посветено на себеси. Неодамна  таа го прослави роденденот...