таг: Шанел

ФОТО: Дали шокантната фризура на принцезата Шарлин е последица на нова...

0
Познатата дизајнерка Коко Шанел изјави во една прилика дека жената која ја крати својата коса сака промена во животот. Изгледа дека тоа...