fbpx

таг: Шабановиќ

Со помош на липосукциска исхрана: Ѕвездата на „Гранд“, Исак Шабановиќ, за...

0
Младиот пејач Исак Шабановиќ преку ноќ стана ѕвезда откако го покажа својот неверојатен вокал и харизма во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“....