таг: цртана

Продуцентите објавија цртеж од Симпсонови со знамиња на Украина – „Се...

0
Продуцентите на американската цртана серија Симпсонови на социјалните мрежи споделија цртеж на познато семејство со украински знамиња, во знак на солидарност со земјата...