таг: Холивудската

Шварценегер приведен на аеродромот во Минхен

0
реклама Холивудската ѕвезда Арнолд Шварценегер денеска е приведен на аеродромот во Минхен бидејќи на...

Холивудската легенда, актер и режисер Клинт Иствуд наполни 91 година: Не...

0
Холивудската легенда, Клинт Иствуд, пред неколку дена го прослави својот 91 роденден. Актерот кој стана еден од најпознатите холивудски лицаа, изгледа дека...

Селма Хајек им се придружи на Лејди Гага и Адам Драјвер...

0
Холивудската ѕвезда Селма Хајек се приклучи на снимањето на филмот „ House of Gucci“, во режија на Ридли Скот, во кој главните...

Пријанка Чопра објави фотографија од младоста на која изгледа непрепознатливо: Хирургот...

0
Холивудската актерка со индиско потекло Пријанка Чопра несомнено е една од најубавите актерки во светот, а во последните неколку години привлекува внимание...

ВИДЕО: Мила Кунис е зависничка од хероин во новиот „Four Good...

0
Холивудската актерка Мила Кунис целосно се промени за новата улога и подготвено го покажа својот талент во претстојниот филм „Four Good Days“,...

Памела Андерсон и нејзиниот сопруг се вклучија во емисија од нивниот...

0
Холивудската актерка Памела Андерсон даде интервју за една британска емесија, заедно со нејзиниот сопруг, од кревет. Актерката неодамна ги изненади...

Братот на Силвестер Сталоне отворено за растењето покрај ѕвездата од „Роки“

0
Помладиот брат на холивудската икона Силвестер Сталоне, 70-годишниот Френк Сталоне, вели дека никогаш не бил љубоморен на славата и успехот на ѕвездата...

Џесика Алба откри дека ги шпиунирала своите деца преку скриени камери

0
Холивудската актерка Џесика Алба е мајка на три деца, ќерките Онор Мари, Хевер Гарнер и синот Хејс. Како и секоја...