таг: фантастичен

Бразилецот Рафиња, се извини за „бесните моменти“

0
Барселона и Манчестер Јунајтед синоќа одиграа фантастичен натпревар на „Камп Ноу“ кој заврши 2:2. Но, мечот го...

ВИДЕО: Блесна кога е најпотребно, мајсторија на Гризман за пресврт и...

0
Барселона како гостин во фантастичен натпревар славеше со 2:1 против Виљареал. По 26.минути „Жолтата подморница“ поведе со...

ВИДЕО: Како Бруно Фернадеш го „легна“ Ерик Ламела

0
Манчестер Јунајтед одигра фантастичен меч и со пресврт славеше на дербито на гостувањето кај Тотенхем со 3:1....