таг: утврдила

„Мртви лежат по земјата, глетката е ужасна“- фотографии од трагедијата во...

0
Полицијата утврдила дека станува збор за автобус со косовски регистарски ознаки кој излетал од патот кај Славонски Број во недела наутро. Во...