таг: уметници

ВИДЕО: Елтон Џон и Мајкл Кејн преку хит реклама ги повикаа...

0
Двајцата најпознати британски уметници, пејачот Елтон Џон и актерот Мајкл Кејн, ги здружија силите во шеговитата реклама со цел да ја поттикнат...