таг: Уживаме

Седум хороскопски знаци кои сакаат луксуз: мора да живеат на висока...

0
Сите ние понекогаш уживаме да се почестуваме со малку поскап и необичен подарок. Меѓутоа, хороскопските знаци кои го сакаат луксузот едноставно мораат да...

Кафе или чај: Кој пијалок одговара на кој хороскопски знак?

0
реклама СИТЕ сакаме да уживаме во топла шолја со нешто вкусно, особено во дождливите или...

ВИДЕО+ФОТО | Атиџе запеа со младата и талентирана Дени Жерновска

0
Едноставно сите уживаме во нивните дружби и со задоволство ги следиме сите нивни заеднички моменти кои Турунџиева ги споделува на социјалните мрежи....

ФОТО: Сузана Турунџиева и Атиџе низ главниот град кај „скопските пчели“

0
Уживаме во дружењето на Сузана Турунџиева и Атиџе Муратова и со задоволство ги следиме сите нивни заеднични моменти кои Сузе ги споделува на...