таг: Уживавме

ВИДЕО: Игор Џамбазов и Илина Арсова за празниците без струја и...

0
Викендов уживавме во бројните фотографии од празничните трпези кои беа споделувани на социјалните мрежи од нашите познати личности или наши блиски пријатели...

ВИДЕО: Дали знаете која епизода од „Пријатели“, фановите ја мразат?

0
Уживавме секоја епизода од серијата „Пријатели“, но една епизода ја зеде титулата најомразена меѓу најголемите фанови. Според рејтингот на IMDb...