fbpx

таг: „УанПлус“

„Уан-Плус“ го претстави поевтиниот модел „9-Р“

0
Откако „Уан-Плус“ ги претстави своите нови паметни телефони „Уан-Плус 9“ и „Уан-Плус 9 про“, и подостапниот „Уан-Плус 9-Р“ излезе на пазарот. Се...