fbpx

таг: турбулентната

Недвед ја соопшти одлуката на Јувентус за Пирло и Роналдо

0
По турбулентната сезона во Јувентус, тие подготвуваат одредени промени, а медиумите уверуваат дека клубот одлучил да се...

„Единствено лице кое ја дефинираше годината во целост“: Палома Елсезер, корпулентната...

0
Во турбулентната година која замина, познатата модна страница models.com ги објави резултатите од својата традиционална анкета според која титулата најдобра манекенка на...