fbpx

таг: трауматично

„ЕУ Обсервер”: Нема обединета Европа додека на нејзината мапа ја има...

0
Можеби изгледа трауматично, но никој не може да тврди дека бугарското вето за старт на разговорите за членство на Северна Македонија во...