fbpx

таг: Тинејџерските

ВИДЕО+ФОТО | Тинејџер по кавга со родителите си направил свој дом...

0
Тинејџерските години се вистински предизвик кога се во прашање несогласувањата со родителите. Секој од нас се сеќава на тој можеби и најубав...