fbpx

таг: Тео

Милан сака да го продолжи договорот со Ернандез до 2026 година

0
Дефанзивецот на Милан, Тео Ернандез може да го продолжи договорот со клубот, тврди новинарот Николо Шира. Според добриот познавач на италијанскиот фудбал,...

Да му помогнеме на Тео! Да собереме пари за подобро утре...

0
Семејството на двеиполгодипниот Тео бара помош за малиот јунак да ја добие битката – да почне самостојно да голта, да се храни без...

Тео Хернандез објави слика и брзо ја избриша, но ќе сноси...

0
Левиот бек на Милан, Тео Хернандез се кае, но тој дефинитивно ќе биде казнет. Милан беше...