fbpx

таг: Сцената

Еминем клекна на полувремето на „Суперболот“ против полициската бруталност и расната...

0
Еминем клекна на сцената на неговиот настап на полувремето на „Супербол 2022“ во Инглвуд, Калифорнија. Овој чин беше всушност протест против полициската бруталност...

Животната приказна на Катерина Шехтанска: Пишувам сценарио за сè она што...

0
Од мала ја сакала сцената, камерата, балетот и сè тоа ѝ се остварило… но не онолку колку што можела од себе да...

Aspark Owl е во салон, три милиони евра парче

0
Сцената подолго време се одушевува на јапонскиот автомобил Aspark Owl. Изложувањето на ова исклучително возило во салон во Осака го одбележува официјалниот почеток...