fbpx

таг: суперхероите

ФОТО: Како јунаците од популарните филмови би изгледале во Ковид ерата?

0
Дури и на суперхероите им е потребна заштитна маска за време на пандемијата на коронавирусот – гласи пораката од фотошопираните фотографии на...